Model wskazówek dla osób z suchą skórą

Nie każdy jest obdarzony błogosławieństwem posiadania zdrowej skóry.
Dla ludzi, którzy mają zdrową skórę, wydaje się, że nie trzeba używać tak wiele produktów aby utrzymać zdrową skórę. Przy minimalnym wysiłku, ich skóra już promienieje.

Ale dla ludzi, którzy nie są obdarzeni zdrową skóry, może to być koszmarem, aby zachować blask skóry. Jeśli uważasz, że masz suchą skórę i masz problemy z uzdrowieniem jej, może chcesz wypróbować wskazówek pochodzących z tego modelu

Aby osiągnąć miękki model skóry Anais Pouliot mówi, że wykorzystuje ona naturalne produkty na swojej skórze.

anais-pouliot

Ona używa olejku arganowego, zanim pójdzie do łóżka spać, aby pozwolić skórze wchłonąć olejek podczas snu. Gdy tak się dzieje, budzi się z bardzo miękką skóry.

Niektóre modelki, tak jak Jourdan Dunn używają oczyszczającego mleczka jako nawilżacz, a także maska, aby nadać blask skórze.

Jourdan Dunn

Istnieje rzeczywiście wiele rodzajów nawilżaczy do wyboru.

Niektóre z nich są na bazie oleju, a niektóre są na bazie wody. W zależności od typu twojej skóry, czy jest ona nadmiernie wrażliwa, czy też nie, można wybrać albo nawilżacz na bazie oleju lub mgiełki do twarzy, które są zazwyczaj na bazie wody.

Prawie wszyscy modele są zgodni co do jednego – nawodnienia. Jednym z powodów, dlaczego Twoja skóra jest sucha, jest to że może być ona odwodniona. Lakshmi Menon model mówi, że oprócz nawilżania twarz od zewnątrz zwykłymi produktami nawilżającymi, należy również pić dużo wody do nawodnienia organizmu od wewnątrz. zdrowa żywność, zwłaszcza ta która zawiera przeciwutleniacze, może zapobiec starzeniu się. Starzenie się może sprawić, że skóra będzie wyglądała na odwodnioną więc zaopatrz sie w owoce i warzywa, aby przywrócić blask swojej skórze.

Fan Bingbing, chińska osobowość mówi, że należy chronić skórę przed słońcem. Ostre promienie słońca mogą uszkodzić skórę, powodując jej pęknięcia i czyniąc ją suchszą niż właśnie jest.

Aby tego uniknąć , należy zawsze nosić filtr przeciwsłoneczny, który ma wysoki SPF aby upewnić się, że Twoja skóra jest chroniona. Powiedziała ona też, że niektórzy nawet używają parasoli UV, gdy są na zewnątrz, aby w pełni chronić swoją skórę.

Model Josephine Skriver uważa, że oprócz nawilżenia i ochrony, to co można zrobić, aby zapobiec nadmiernym uszkodzeniom skóry i jej wysuszeniu to nie zapominanie, aby oczyścić twarz. Brud i zanieczyszczenia na które skóra jest nastawiona mogą ją uszkodzić. Mogą być również powodem, dla którego twoja skóra jest sucha. Kup środki czyszczące do twarzy lub mydła , które są dobre dla skóry suchej. Używaj produktów do twarzy, które mogą oczyszczać naprawdę dogłębnie. po których możesz umieścić balsam i krem nawilżający na twarzy, aby utrzymać skórę delikatną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *